SATIŞ PAZARLAMA

Kuruluş ilkeleri arasında yer alan ve 1980’den bu yana ödün vermeden gerçekleşen üstün kalitede üretim anlayışı, Sismak’ın yurt içi ve yurt dışı yenileme pazarlarında ve orijinal üründe güven duyulan bir firma olmasını sağlamıştır.

Belirli bir takvim çerçevesinde sürdürülen üretim; uluslararası fuarlar, basılı medya ve internetten oluşan iletişim faaliyetleri ile desteklenerek satış ekibinin de üstün çabaları ile dünyanın dört köşesine yayılmaktadır.

Yurt içinde 15.000'e yakın satış noktası aracılığıyla, yurt dışında ise 4 kıtada 30'a aşkın ülkede sürdürülen tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinde araçlara ve sektöre olduğu kadar “insan hayatına da yön verdiğimiz” gerçeğinden hiç uzaklaşılmaz. Satış pazarlama ekibinin gerçekleştirdiği tüm müşteri ziyaretleri, sağlanan doğrudan temaslar ve oluşturulan sıkı bağlar hep insana verilen büyük değerin bir göstergesidir. Tüm siparişlerin zamanında ve eksiksiz ulaştırılması sürecinde aktif rol alan Sismak Satış Ekibi, ayın zamanda yurt dışı sevkiyatlarda müşterilerine gümrükleme ve taşıma konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Lojistik olarak Türkiye’nin avantajlı liman kenti olan İzmir’de faaliyet gösteren ve çok hızlı bir şekilde deniz, hava, kara ve demiryolları ile sevkiyat yapabilen Sismak, ürünlerini en uygun maliyetlerle müşterilerine sunmaktadır.